Oferta

Meble do wnętrz

Współpracujemy z największymi sieciami meblowymi w Europie, dla których zaprojektowaliśmy i produkujemy kolekcje. Również na wyłączność. Mamy doświadczenie i wiedzę na temat wymagań i oczekiwań rynków w różnych krajach. Dlatego nasz Dział Handlowy potrafi przygotować propozycje mebli dobrze dopasowane do konkretnych potrzeb zamawiających u nas firm.

Meble outdoor

Oferta mebli, które dzięki konstrukcji oraz specjalnym materiałom obiciowym wykorzystanym do ich produkcji, mogą cały rok stać na dworze, bez konieczności chowania ich do wnętrza. To propozycja zarówno do przydomowych ogrodów czy tarasów oraz idealne rozwiązanie dla hoteli, pensjonatów, które mają patio, tarasy lub okolone są terenem zielonym. Różnorodność wzorów, wielkości, rodzajów elementów i kolorystyki obić, umożliwia dopasowanie mebli do potrzeb i wymagań.

Meble ekskluzywne

Propozycja dla firm oferujących swoim klientom ekskluzywne kolekcje mebli. Doskonałe wzornictwo, szeroka gama wzorów, modułowość brył, dodatkowe funkcje, podnoszące komfort wypoczynku. To oferta, która daje duże możliwości zestawiania elementów i tworzenie