O nas

Doświadczenie

Doświadczenie

Fabryka Mebli Tapicerowanych TomteQ. 27 lat na rynku. 3 zakłady produkcyjne. Ponad 200 pracowników – prawdziwych fachowców w swoich dziedzinach. Kilkaset brył mebli marek produkowanych każdego dnia, dla odbiorców o różnych wymaganiach, od ekonomicznych po ekskluzywne. Wśród odbiorców największe zagraniczne salony i centra handlowe. Eksport na teren całej Europy.

TomteQ może pochwalić się niepodważalnym doświadczeniem w produkcji mebli. Tworzymy kolekcje o bardzo dobrej jakości, atrakcyjnym wzornictwie. Inspirowane światowymi trendami oraz o ponadczasowej urodzie.

Jakość i Pewność

Jakość i Pewność

Produkujemy dla najbardziej wymagających Klientów, a to narzuca konieczność wykonywania mebli ze szczególną precyzją i dokładnością. Wykorzystujemy komponenty i mechanizmy posiadające świadectwa potwierdzające ich bezpieczeństwo i higieniczność, umożliwiając zachowanie odpowiedniej jakości.

Restrykcyjny Dział Jakości, kontroluje każdy opuszczający Fabrykę produkt. Jest dodatkowym gwarantem, że produkty Tombea spełniają najwyższe standardy wykonania.

Współpraca z wieloma odbiorcami, mającymi różne potrzeby i oczekiwania, wymaga perfekcyjnego planowania produkcji i realizacji dostaw. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.